Változások a közvilágítási hálózat üzemeltetésében

2021. január 1.
Az alábbi elérhetőségeken jelezhetik a lámpahibákat.

A Képviselő testület  – 146/2020. (XI. 19.) Kt. sz. határozatában – döntött a közvilágítási hálózat MTKKE-vel történő üzemeltetés megszüntetéséről. A közvilágítás-karbantartási feladatokat 2021. január 1-jétől Pilisvörösváron nem az MTKKE vagy az ELMŰ, hanem az Önkormányzat által megbízott vállalkozó látja el.

A közvilágítási lámpahibákat az alábbi elérhetőségeken jelenthetik be:

• a Pilisvörösvár applikációban.
• az info@pilisvorosvar.hu e-mail címen.
• valamint Telefonon a Polgármesteri Hivatal nyitvatartási idejében a Lakosságszolgálati Osztályon, a 06-26-330-233/132-es melléken.

A bejelentésben jelöljék meg a pontos helyszínt házszám vagy oszlopszám megadásával, és térjenek ki arra is, hogy hány darab lámpát, mekkora szakaszt érint a hiba. Amennyiben több lámpa, körzeti lámpa, netán egész utcaszakasz, utca esetében lépett fel a probléma, akkor azt az ELMŰ javítja ugyan, de csak a lámpák üzemeltetőjétől veszi fel a hibák bejelentését.  Kérjük, hogy ezeket a jövőben minden esetben jelentsék be a fenti elérhetőségeken.