Összefogással órákon belül megoldódott a kazánhiba a bölcsődében

2021. február 16.
Félő volt, hogy péntekre és jövő hét elejére be kell zárni az intézményt.

Kazánhiba miatt fordult a Pilisvörösvári Tipegő Bölcsőde vezetője csütörtök délelőtt a Hivatalhoz. Kondákor Zoltánné jelezte, hogy a karbantartó szakszervíz már nem tudja megjavítani a berendezést. Az Önkormányzat fűtőtesteket biztosított ideiglenesen, hogy az intézmény aznap zavartalanul működhessen, de félő volt, hogy péntekre és jövő hét elejére be kell zárni a bölcsődét.

Strack Bernadett gyors megoldást kért, erre reagálva két helyi vállalkozás, az Ideal Comfort Kft. és a Gébex Kft. vezetői – Merk József és Bruckner Kata – megvették a készüléket és díjmentesen, négy órán belül lecserélték a régi kazánt az újra. „Köszönjük az összefogásukat és a gyors megoldást!” – mondta az alpolgármester.