Tegyük együtt szebbé, tisztábbá, rendezettebbé Pilisvörösvárt!

2022. március 24.

Közeleg a tavaszi várostakarítás időpontja: április 9-én az Önkormányzat, a Tegyünk Együt Vörösvárért Egyesület (TEVÖ) és számos szervezet arra kéri a helyieket, hogy összefogással tisztítsuk meg Pilisvörösvárt.

A közösségi hulladékgyűjtés 8 és 13 óra között zajlik majd, kesztyűt, zsákokat a TEVÖ biztosít, amelyeket az alábbi helyszíneken vehetnek át:

• a halőrháznál, a tavaknál
  • a Szent Erzsébet otthonnál
  • Sanyiréten.

Aki szeretne részt venni az akcióban, kérjük, hogy vegyen részt a Hősök terén 8:00-kor kezdődő eligazításon!

Az akcióhoz számos pilisvörösvári szervezet csatlakozott: a már említett főszervezők, TEVÖ és az Önkormányzat, illetve a munkálatokban jelentős szerepet vállaló városgazdák és a Közút mellett a Brave Dogs kutyaiskola és Kutyatábor, a Liget Polgárőr Egyesület, az Oxigén Úszósuli, a Pilisvörösvári Horgász Egyesület, a Pilisvörösvári UFC, a FIVIRET valamint a Szebb Környezetünkért Egyesület tagjai is részt vesznek a közösségi várostakarításban.

Javasoljuk, hogy csatlakozzanak önök is, tegyük együtt szebbé, tisztábbá, rendezettebbé Pilisvörösvárt!

Akinek erre nincs lehetősége, kérjük, saját portája előtt tegye rendbe a környezetet!

A szervezők március 30-án tartanak megbeszélést, ezt követően jelentkezünk a további részletekkel.