Bonbon és zenés műsor az idősek világnapja alkalmából

2023. október 3.

Édességgel kedveskedik a város a 85. év feletti pilisvörösvári lakosoknak az idősek világnapja alkalmából. A bonbont a Művészetek Háza munkatársai juttatják el a csaknem 230 érintetthez, a kézbesítést már meg is kezdték.

Mindemellett műsort is szervez az Önkormányzat ebből az alkalomból október 8-ra: az idősek tiszteletére szervezett eseményen a Két szoknya egy nadrág társulat operett-előadását nézhetik meg a vendégek 16 órától. A további fellépőkről hamarosan beszámoltunk.

„Reméljük, sikerül örömet szereznünk mind a bonbonnal, mind pedig a vasárnap délutáni zenés műsorral. Fontos, hogy ne feledkezzünk meg az idős korosztályról, sokat köszönhetünk nekik”- mondta Strack Bernadett alpolgármester.