Miben segíthetünk?

Megérkezett a karácsonyfának szánt fenyőfa a Fő térre

Megérkezett a karácsonyfának szánt fenyőfa a Fő térre
2020. november 25.
Városunkban is elkezdődött a karácsonyi készülődés, melynek első mozzanataként megérkezett a Fő térre az a fenyőfa, melyet Zrínyi utcai lakosok ajánlottak fel városi karácsonyfának.

A nagyra nőtt fenyőfát kivágása után a város szélső utcáin haladva darus teherautóval juttatták el a Fő térre, majd daruval emelték a helyére. Hamarosan felkerülnek rá a ünnepi kiegészítők is, hogy advent első vasárnapjától a karácsony közeledtét hirdethesse, majd az ünnepek alatt városunk karácsonyfájaként díszítse a Fő teret.  

Meglepetéssel készül a Városgazda Kft. karácsonyra: összesen négy fenyőt állítanak és díszítenek fel a város több pontján. A Fő téri fa idén is betlehemi jászollal egészül ki, minderről bővebben is beszámolunk. Pilisvörösvár a tavalyi évhez hasonlóan 2020-ban is díszkivilágítást kap.

Fényképek: Lakosságszolgálati osztály; olvasói fotó; Fetter Ádám

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []