Miben segíthetünk?

Álláslehetőségek a Napos Oldalnál

2023. július 21.

A poziciókat betöltötték.

Két pozíciót hirdetett meg a Városi Napos Oldal Szociális Központ. A betöltendő állások a következők:

  • gondozó (A Városi Napos Oldal Szociális Központ Fogyatékos Szermélyek Nappali ellátása, határozatlan időre, teljes, vagyis 8 órás munkaidőben)
  • gondozó-ápoló (Városi Napos Oldal Szociális Központ Időskorúak Gondozóháza, határozatlan időre, teljes, vagyis 8 órás munkaidőben)

Gondozó

Feladat: 10 férőhelyes nappali intézményben értelmi fogyatékossággal élő személyek gondozói ellátása és felügyelete.

Elvárás: legalább szociális gondozó és ápoló képesítés.

Előny: szociális szakterületén szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat.

Amit kínálnak: Illetmény a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, továbbá a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvénynek a szociális, valamint a gyermekjóléti és gyermekvédelmi ágazatban történő végrehajtásáról szóló 257/2000. (XII. 26.) Korm. rendelet 5. számú melléklete alapján kerül meghatározásra. Cafetéria és munkábajárási támogatás.

Gondozó-ápoló

Feladatok: 12 férőhelyes átmeneti bentlakást biztosító intézményben gondozói feladatok ellátása, folyamatos munkarendben, 12 órás műszakban.

Elvárások: legalább szociális gondozó és ápoló képesítés.

Előny: szociális ellátás szakterületén szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat.

Amit kínálunk: Illetmény a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, továbbá a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvénynek a szociális, valamint a gyermekjóléti és gyermekvédelmi ágazatban történő végrehajtásáról szóló 257/2000. (XII. 26.) Korm. rendelet 5. számú melléklete alapján kerül meghatározásra. Cafetéria és munkábajárási támogatás.

Mindkét állásra elektronikus formában, a naposoldal@pilisvorosvar.hu e-mail címre küldött szakmai önéletrajzzal jelentkezhetnek. Kérdés esetén érdeklődni Péntek Beáta intézményvezetőnél tudnak ezen a telefonszámon: 06-26-330-310.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []