Jogi referenst keres a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal

Jogi referenst keres a  Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal
2024. március 7.

A Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal jogi referens munkakör betöltésére határozatlan időre 1 fő munkatársat keres.

Feladatok:

Az önkormányzat által kötendő szerződések, megállapodások előkészítése, szerződéskötési folyamat koordinálása elsősorban a Műszaki osztály részére. Más osztályok által előkészített szerződések jogi ellenőrzése. Beruházási projektek, pályázatok, közbeszerzések jogi támogatása. Közreműködés előterjesztések elkészítésében. Belső szabályzatok elkészítése, aktualizálása. A hivatalban felmerülő jogi kérdésekben történő segítségnyújtás, az önkormányzat jogi képviselőjével történő együttműködés. Jogszabályváltozások esetén az egységes jogértelmezésben az ügyintézők segítése, a közigazgatási eljárásokban használt iratminták felülvizsgálata, hatósági ügyintézésben való részvétel.

Elvárások:

• Állam- és jogtudományi egyetemi jogász végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Előny:

• Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Közigazgatásban szerzett gyakorlat.

Egyéb elvárt kompetenciák:

• Precíz munkavégzés
  • Proaktív részvétel a munkafolyamatokban

Amit kínálunk:

• Stabil szervezeti háttér
  • Cafeteria
  • Munkába járás költségtérítés

A jelentkezés részeként benyújtandó dokumentumok:

• fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23) Korm.rendelet 1. sz. melléklete alapján
  • motivációs levél
  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • adatkezelési nyilatkozat

Az illetmény a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011.évi CXCIX. törvényben meghatározott illetményrendszert figyelembe véve, megállapodás alapján kerül meghatározásra. A kinevezés feltétele 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány. Próbaidő 6 hónap.

Jelentkezés:

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel a pályázati feltételeknek, kérjük, küldje el jelentkezését e-mailben: a hr@pilisvorosvar.hu címre.

Jelentkezés határideje: 2024. március 31.

Az állás a pályázatok elbírálása után azonnal betölthető.