Miben segíthetünk?

Irodai asszisztens állás a Gamma Beton Kft-nél

2021. március 7.
Téged keresünk ha szeretnél egy stabil háttérrel rendelkező családi tulajdonban lévő cégnél dolgozni. Betonüzemünkben a legkorszerűbb technológiával gyártjuk és értékesítjük a minőségi transzportbeton fajtákat. Saját autóparkunknak köszönhetően szállítással és betonszivattyúzással is foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelések, árukiszállítás dokumentálása, felmerülő probléma kezelése,
  • A logisztikai terület, valamint a teljes ügyviteli adminisztráció támogatása,
  • Részvétel a számlázási, elszámolási folyamatokban,
  • Kapcsolattartás, aktív kommunikáció a partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ha a napi rutin feladatok mellé, keresed a változatosságot és szeretsz emberekkel együtt dolgozni
  • ha szeretnél a szakma iránt elkötelezett csapat tagja lenni és szeretnél modern környezetben dolgozni
  • ha  nem riadsz vissza a kihívásoktól és megállod a helyed a problémás helyzetekben
  • ha higgadt maradsz, amikor a legnagyobb szükség van rá
  • ha a szállítmányozás, számlázás és irodai adminisztráció területén van némi tapasztalatod
  • ha vannak céljaid és nem félsz saját ötletekkel előrukkolni
  • ha számítógépes ismereteid felhasználó szintűek
  • ha a precizitást és megbízhatóságot kiemelt értékeidnek tartod
  • ha nem riadsz el a korai munkakezdéstől…

… akkor Téged keresünk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ha vannak betonnal kapcsolatos ismereteid,
  • Pilisvörösvár környékén lakos vagy,
  • és vannak értékesítői ambícióid.

Amit kínálunk:

Eddigi tapasztalataid függvényében  korrekt és kiemelkedő munkabért kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 2085 Pilisvörösvár, Szent László utca 1.

+36 30 984 9183, info@gammabeton.hu

Továbbra is fogadjuk a munkaadók álláshirdetéseit, melyeket ingyenesen jelentetünk meg az önkormányzat online felületein. Hirdetésleadás: allashirdetes@pilisvorosvar.hu címen

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []