Önkiszolgáló sótárolók kerültek a város több pontjára

2021. december 21.

A Városgazda Kft. a téli időszakban folyamatosan figyeli az időjárás előrejelzést, hogy a fagyos, havas időben, illetve azt megelőzően rögtön elvégezhessék a síkosságmentesítést a városban. Mivel Pilisvörösvár területe, úthálózata kiterjedt, ezért az utak teljes takarítása, kezelése az időjárástól függően hosszabb időt vesz igénybe. Újításként ezért a városvezetés kezdeményezte önkiszolgáló sótárolók elhelyezését a város három pontján, így Szent Imre utca elején, a Görgey utcai feljárónál és a Fő utcán a Deli bisztrónál. A tartályokban található útszóró sót az autósok önkiszolgáló jelleggel használhatják az utak síkosságmentesítésére, ha az adott területre még nem érkezett meg a hókotró vagy a sószóró.