Az ünnepélyes megnyitóval hivatalosan is megkezdődött a 33. Vörösvári Napok

2024. augusztus 16.

Az ünnepélyes megnyitóval péntek délután hivatalosan is megkezdődött a pilisi régió legjelentősebb rendezvénye a 33. Vörösvári Napok. A megnyitót a Városi Könyvtár udvarán tartották. Az eseményen beszédet mondott Fetter Ádám polgármester, aki a hagyományok és a közösség erejének fontosságát hangsúlyozta. Ezt követően pedig átadta a városi kitüntetéseket, melyekről még júniusban döntött a Képviselő-testület.
A város díszpolgára elismerést Zelenai István nyugalmazott bányagazdasági üzemmérnöknek adományozták a képviselők.
Az emlékérem kitüntetést pedig
Balla Sándor plébános és Rásonyi Győzőné „Fotó Marika” fényképész kapta.
Az ünnepségen mindemellett Molnár Sándor adott át aranykoszorús mesterokleveleket és életműdíjakat az ipartestület tagjainak.
Szívből gratulálunk a díjazottaknak!
A megnyitó műsorában közreműködtek a Cziffra György zeneiskola pedagógusai, és az AnimA’cappella.
A rendezvényhez kapcsolódóan 17 órakor kiállításmegnyitót is tartott a Kovács László Kertbarátkör, melyet 17-én, szombaton 9-től 17 óráig tekinthetnek meg az érdeklődők a Városi Könyvtárban.
A péntek este pedig a Kacsa-tónál, a rendezvénysátorban folytatódik egy hatalmas bulival, ahol DJ Kori kezd 18 órától, 21-kor a ValMar ad fergeteges koncertet, majd a napot DJ Dezi zárja 22:30-tól.
A Vörösvári Napokon jó szórakozást kívánunk mindenkinek!