Útlezárás a Csokonai-Szabadság utca kereszteződésében szeptember 8-9-én (szerda-csütörtökön)

2021. szeptember 7.

A Csokonai utca elején a csapadékvíz elvezetést javítja a Városgazda Kft. A kereszteződésben a meghajlott csatornarács vált balesetveszélyessé. A csapadékvíz elvezetésére új, tartós megoldást dolgoztak ki a szakemberek. Az út alá egy csapadékvíz elvezető cső kerül, amit lebetonoznak majd a Városgazda munkatársai. Ezzel az új megoldással megakadályozható hogy a nagy súlyú járművek, a teherautók, kukásautók kárt tegyenek az elvezetőben.

Hasonló átalakítás várható a Jókai és a Vörösmarty utcánál is.

Kérjük, hogy a javítás időtartama alatt szeptember 8-9-én a Csokonai-Szabadság utca kereszteződését kerüljék az erre közlekedők.

Köszönjük, türelmüket!