Új járdát épít az Önkormányzat a Széchenyi utcában

2022. december 2.

Új járdát épít az Önkormányzat a Széchenyi utca páros oldalán a Fő utca és a Solymári utca között.

A kivitelezés a decemberi ötödikei héten kezdődik.

Az új járda térkő burkolattal 1.5 m szélességben a telekhatár és az úttest közötti részen épül. A meglévő rossz állapotban lévő gyalogút és szegély helyett térköves járda és kiemelt szegély készül.

A munkálatok alatt forgalomkorlátozásokra, útszűkületre számíthatnak a közlekedők, így lehetőség szerint kerüljék el a területet. A kivitelezésről, az aktuális korlátozásokról a város kommunikációs csatornáin (pilisvorosvar.hu, facebook.com/pilisvorosvar) folyamatosan hírt adunk, kérjük, kövessék figyelemmel ezeket a felületeket.

A városvezetés azért döntött a beruházás megvalósítása mellett, hogy biztonságosabbá váljon a gyalogosközlekedés. A járdaépítés költségét saját forrásból finanszírozza a város.