Járdaépítés kezdődik az Iskola közben

2022. december 6.

Új járdát épít az Önkormányzat a Iskola utca és a Dózsa György utca között, az Iskola köz a páros oldalán. A kivitelezés a tervek szerint szerdán rajtol el.

Az új térköves járdát egy méter szélességben építik a telekhatár és az úttest közötti részen, a meglévő, rossz állapotban lévő betonelemes gyalogút helyére. A munkálatok alatt forgalmi korlátozásokra, útszűkületre számíthatnak a közlekedők. A kivitelezésről, az aktuális korlátozásokról a város kommunikációs felületein (pilisvorosvar.hu, facebook.com/pilisvorosvar) adunk majd folyamatosan hírt, kérjük kövessék ezeket!

A beruházás megvalósítását a városvezetés a gyalogos közlekedés biztonságosabbá tétele érdekében határozta el. A járda építésének költségét saját forrásból finanszírozza a város. A beruházással kapcsolatos elérhetőségek:

Kivitelező: NADI Építő és Szolgáltató Kft. nadiepitokft@gmail.com - tel.: 06-20-299-7478

Polgármesteri Hivatal Műszaki Osztály info@pilisvorosvar.hu - tel.: 06-70-658-4188

A beruházásért felelős önkormányzati képviselő: Fetter Gábor tel.: 06-70-638-8022