Játszótereznétek? Irány a Zrínyi utca!

2024. február 27.

Megnyitotta kapuit hétfő délután a Zrínyi utcai játszótér. A műszaki átadás – a Görgey utcával egyidőben – február első felében zajlott, ám a tereprendezési feladatokat még el kellett végeznie a Városgazda Kft.-nek.

Mostantól tehát új és felújított játékok, például kis házikó, csúszda, kötélpiramis, színes, a biztonságos használatot növelő, vidám, tarka gumiszönyegek várják a gyerekeket!

Ezen a helyszínen is felfedezhettek egy felfestett városi arculati elemet, a területet egy trombita díszíti.

A Görgey utca után ez a második felújított játszótér, amit már látogathattok. Előbbit a február 17-i hétvégén vehették birtokba a gyerekek. A Béke utcában február közepe óta tart a munka, a Lőcsei utcában pedig éppen ezen a napon kezdődik. További két játszótér vár még felújításra, a Szent Erzsébet utcai sportpályán lévő, valamint a Rákóczi utcai. A munkálatok hamarosan utóbbiban folytatódnak.