A kisiskolások mosdói is megújulnak a Templom téri iskolában

2023. július 21.

Újabb vizesblokkok újulnak meg a Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskolában: ezúttal a legfelső szintek mosdóit alakítják át, vagyis a kisiskolások által használt mellékhelységek kapnak szép, korszerű és esztétikus mosdókat az Önkormányzat és a helyi vállalkozók összefogásának köszönhetően. Az elmúlt két évben is munkával telt a nyár az intézményben, 2021-ben és 2022-ben ugyancsak négy-négy vizesblokkot újítottak fel az első emeleten, illetve a földszinten. A  most zajló fejlesztéssel együtt tehát szeptembertől összesen 12 átalakított mosdót használhatnak majd a diákok és a tanárok.

A helyiségek ezúttal is új csempét és szanitereket kapnak, mindemellett a szakemberek kicserélik a régi víz-, eternit csatorna-, és villanyvezetéket. Ahogy az elmúlt években, a gépészeti munkálatokat az Ideál Comfort, a villanyszerelést pedig a Linovill Kft. szakemberei vállalták a cégek felajánlásáként. A bontást, a burkolást és a festést, az álmennyezet építését, valamint a vécéblokkok kialakítását pedig a Városgazda Kft. munkatársai végzik majd.

Jelenleg a bontás zajlik mindkét emeleten.