Körforgalom épülhet a Vásár téren – meghívó lakossági fórumra

2021. június 16.

Középszigetes körforgalmi csomópont építését tervezi Pilisvörösvár Város Önkormányzata a Vásár téren a Kápolna, a Kálvária és a Kandó Kálmán utca csomópontjában. A cél a közlekedési helyzet javítása.

A tervezés megkezdése előtt ezzel kapcsolatban lakossági fórumot tart az Önkormányzat, amelyre ezúton tisztelettel meghívják az érintett lakókat. A lakossági fórumon a város vezetői bemutatják az előzetesen elkészített vázlattervet. Az esemény helyszíne, időpontja:

• Művészetek Háza (előtér) – Pilisvörösvár, Fő u. 127.
  • 2021. június 23. 18:00 óra

Az épületbe csak védettségi igazolvány felmutatásával lehet belépni, illetve maszk használata is kötelező a helyszínen.

Az érintett lakosokat postaládába dobott szórólap útján is értesítjük, melyet a rendész kollégák már elkezdtek kézbesíteni.

Frissítés: a helyszín helyesen közvetlen az iskola mellett található  (Kápolna, Kálvária Kandó utcák).