Megkezdődik az adóívek kézbesítése

2024. február 16.

A Polgármesteri Hivatal Adóosztálya február 17-én kezdi el a magánszemélyek kommunális adója, a késedelmi pótlékok, az elmaradt gépjárműadó és a bírságok befizetéséhez szükséges csekkek kiküldését.

A kommunális adó esetében az első félvére vonatkozó fizetési határidő 2024. március 18., a második féléves befizetéseket szeptember 16-ig kell megtenni. Az egyéb adókkal, díjakkal, bírságokkal kapcsolatban kiküldött csekkeket kézhezvételt követően kell befizetni.

A csekken történő teljesítésen kívül lehetőség van átutalással vagy az önkormányzati hivatali portálon keresztüli elektronikus fizetésre is.

Az E-Önkormányzat Portál ide kattintva érhető el. Átutalás esetében pedig az itt feltüntetett számlaszámokra lehet utalni.

Köszönjük, hogy időben teljesíti adóbefizetését!