Ajánlatkérés szennyvízszippantásra

2022. december 8.

Pilisvörösvár Város Önkormányzata ezúton felkéri Önt, hogy a nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz begyűjtésének ellátására árajánlatot adni szíveskedjen az alábbiak szerint:

•  A közüzemi csatornahálózatba beköthető, illetve be nem köthető ingatlanok esetében az ideiglenes begyűjtés és szennyvízszállítási díj egyaránt bruttó 4.192 Ft/m3.
  •   A közületek esetében az ideiglenes begyűjtés és szennyvízszállítási díj bruttó 4.610 Ft/m3,
  •  A teljes közigazgatási területen keletkező nem közművel összegyűjtött szennyvíz begyűjtésére elszállítására és szennyvíztelepen történő ártalommentes elhelyezésére kell a szolgáltatásnak vonatkoznia.
  • Olyan gépjárműparkkal kell rendelkeznie, ami biztosítja, hogy a keskeny (helyenként csak 2-3 méter széles) utcákban lévő ingatlanok vonatkozásában is el tudja látni a szolgáltatást.

Jelen árajánlatkérés nem minősül kötelezettségvállalásnak. A pályázatot kiíró fenntartja a jogot arra, hogy az összességében legjobb ajánlatot adóval tárgyalást kezdeményezzen az ajánlatról.

Az ajánlatok beérkezési határideje: 2022. december 15. (csütörtök) 9 óra.

Cím:  Pilisvörösvár Város Önkormányzata - Műszaki osztály / 2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1.

Kapcsolattartó: Váradi Zoltánné műszaki ügyintéző (06-30/816-2229);
Az ajánlatokat az alábbi módon juttathatják el: e-mailen küldve, kizárólag az ajanlat173@pilisvorosvar.hu email címre.

Pilisvörösvár, 2022. december 6.