Tűzoltósági épület tetőfelújítása, vízszigetelés készítése

2024. szeptember 30.

Tisztelt Vállalkozó!

Pilisvörösvár Város Önkormányzata. (2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1., képviseli dr. Fetter Ádám polgármester) ezúton felkéri Önt, hogy nyílt pályázat keretében az alábbi munkák elvégzésére adjon árajánlatot:

1.            A beszerzés

a.            tárgya: a Pilisvörösvár, Fő tér 1. alatti tűzoltósági épület tetőfelújítása, vízszigetelés készítése

Főbb elvégzendő munkák a teljesség igényre nélkül:

·         szerves anyag, kavics, meglévő bádogozás eltávolítása

·         a meglévő villámhárító szakszerű elbontása és visszaépítése

·         a meglévő tetőrétegrend eltávolítása szükség szerint

·         a tető takarítása

·         páraelvezetés megoldása

·         lejtést adó réteg képzése szükség szerint

·         vízszigetelés készítése (bitumenes lemez vagy műanyag vízszigetelés alkalmazásával

·         szegély és oromfal lefedés bádogozása

·         vízszintes és függő ereszkészítése

Műszaki megoldás tekintetében elfogadható a kivitelező által javasolt / használt rendszert is.

A kivitelező feladata a bontott anyagok haladéktalan elszállítása, deponálásra helyet nem tudunk biztosítani. A kivitelezés ideje alatt a tűzoltóság működését és a hivatal zavartalan működését biztosítani kell.

b.            mennyisége: 148,0 m2 betonszerkezetű lapostető, kb.48,0 m2 trapézlemez fedésű tető

2.            A szerződés időtartama: a szerződéskötéstől számított 15 nap, de legkésőbb 2024. október 31.

3.            A teljesítés helye: Pilisvörösvár, Fő tér 1.

4.            A hiánypótlás lehetősége: Az ajánlatkérő fenntartja a lehetőséget, hogy amennyiben az ajánlat hiányos vagy nem egyértelmű, egyszeri alkalommal hiánypótlásra szólíthatja fel az ajánlatadó! 5 napos határidővel az ajánlat hiányosságainak pótlására. A hiánypótlás során a már benyújtott ajánlat műszaki tartalma, összege nem változhat.

5.            Az ajánlatok beérkezési határideje: 2024.10.10. 9:00 óra.

6.            Az ajánlat benyújtásának módja: elektronikusan, az ajanlat233@pilisvorosvar.hu e-mail címre

7.            Kapcsolattartó: Diczkó János mobil +36-30/816-2233;

8.            Az ajánlattételre nyitva álló határidő: 2024.10.10.09 óra

9.            Referenciák: az elmúlt három évben lezárt 3 db hasonló mennyiségű és értékű munka megadása a referencia személy elérhetőségének megjelölésével.

10.          Helyszíni bejárás az ajánlatadó részére igény esetén előzetesen egyeztetett időpontban a helyszíni bejárás lehetőségét biztosítjuk.

11.          Az ajánlatok elbírálásának szempontja: a minden szempontból legkedvezőbb ajánlat (Díj, kivitelező által vállalt rövidebb határidő, többlet garancia, referenciák)

12.          Az ajánlatkérő előteljesítést elfogad.

Az ajánlatkérés az önkormányzat web oldalára is felkerül.

Tájékoztatjuk az ajánlattevőket, hogy az önkormányzat beszerzési szabályzata értelmében:

Jelen árajánlatkérés nem jelent kötelezettségvállalást.

A benyújtott árajánlatok alapján az összességében legjobb árajánlatot nyilváníthatja nyertesnek az ajánlatkérő.

Az ajánlatot kérő az árajánlat-kérési eljárást bármikor eredménytelennek nyilváníthatja.

Az ajánlatkérőnek joga van tárgyalást kezdeményezni a legjobb árajánlatot adóval.

Érvénytelen az ajánlat, amennyiben:

a)         azt az ajánlattételi határidő lejárta után nyújtották be;

b)         az Ajánlattevő azonosító adatait és az értékelési szempontok szerinti vállalásait nem tartalmazza az ajánlat;

c)         az ajánlattevő szervezet nem felel meg az összeférhetetlenségi követelményeknek és egyéb előírásoknak;

d)         adott esetben az ajánlattevő nem felel meg vagy nem igazolta megfelelően a szerződés teljesítéséhez szükséges alkalmassági követelményeket;

e)         egyéb módon nem felel meg az ajánlattételi felhívásban és a dokumentációban meghatározott feltételeknek;

f)         lehetetlen vagy túlzottan magas, vagy alacsony mértékű, illetve kirívóan aránytalan kötelezettségvállalást tartalmaz;

g)         Az összeférhetetlenségi fejezetében foglalt kizáró okok fennállása esetén az Előkészítő és Bíráló bizottság az ajánlattevő kizárásáról határoz.

h)         azt az ajánlati kötöttség ellenére ajánlattevő visszavonta.

Pilisvörösvár, 2024. szeptember „     "

Tisztelettel:

Dr. Fetter Ádám