Seprőgép dolgozik Pilisvörösváron hétfőn és kedden is

2023. április 3.

Folytatódik az utak takarítása Pilisvörösváron. A város két napra bérelt seprőgépet, amely megtisztítja az útfelületet a település több pontján. Hétfőn a jármű a következő helyszíneken dolgozik, illetve dolgozott: Templom tér, Ipartelep utca, Szent Imre utca, Szent László utca, Erkel Ferenc utca, Tűzoltó utca, Dózsa György utca, Gesztenye utca, Vájár utca, Budai Nagy Antal utca, Bányakápolna utca, Alkotmány utca és Széchenyi utca.

Kedden pedig a Madách, a Csobánkai, a Szent Erzsébet, a Petőfi Sándor, az Akácfa, az Eperjesi, a Szabadság, a Tavasz, a Nyár, az Ősz és a Tél, a Szondi, a Dugonics, a Lőcsei, valamint a Gárdonyi utca kerül sorra.

A kétnapos várostakarítást vasárnap a Magyar Közút seprőgépe segítette, a jármű a 10-es főút pilisvörösvári szakaszát tisztította meg.