Megszépült a Lahmkruam Park

2023. június 6.

Városgazdák lepték el a Lahmkruam Helytörténeti Emlékparkot hétfőn. Ebben az időszakban is kiemelt hangsúlyt kapnak a város köz-és zöldterületei, a parkok, ezekben a hónapokban azért, mert a növényzet rendkívül gyors ütemben növekszik. Ezúttal a Petőfi utcai terület került fókuszba, azon túl, hogy elvégezték a rutinfeladatokat, mint a fűnyírás, üzembe helyezték a szivattyút és kitakarították a tavat, amelyet nem kevesebb, mint egy platónyi „tehertől” szabadítottak meg.

A vízből az elhalt vagy éppen túlburjánzott növényi részeken túl gallyakat, köveket és különféle tárgyakat emeltek ki, a kéménycsőtől a tésztaszűrőn át a műanyag gyerekjátékokig. Mindemellett a híd is adott feladatot, az egyik deszkáját kellett javítani.

Arra kérünk mindenkit, vigyázzanak a zöldterületeink, parkjaink tisztaságára.