Megbeszélést tartottak a TRINA szervezői Pilisvörösváron

2023. április 14.

A pilisvörösvári, gerstetteni és cébazat-i zeneiskolák együttműködéséből született a TRINA elnevezésű zenei projekt minden évben koncertet ad a résztvevő városok valamelyikében. Idén nyáron Pilisvörösvár lesz a házigazda, és a szervezési munkálatok már elkezdődtek. Ennek kapcsán a gerstetteni zeneiskola igazgatója, Thomas Neumann, valamint a cèbazati zeneiskola vezetője, Yann Maniez, ellátogattak városunkba. A polgármesteri hivatalban Fetter Ádám polgármester, valamint a Cziffra György Zeneiskola igazgatója, Oláhné Szabó Anita és helyettese, Szerémi Márkó, fogadták a vendégeket. Az egyeztetés során a résztvevők elhelyezése, a költségek és vendégek programja kerültek szóba.

A nagyszabású TRINA koncertet a 2023. július 28. és 30. között megrendezésre kerülő Hallo Werischwar zenei eseményen hallhatják majd az érdeklődők.