Közös koncertet adott a Pilisvörösvári Német Nemzetiségi és a Gerstetteni Fúvószenekar vasárnap

2024. szeptember 30.

Újjáalakulásának 35. évfordulóját ünnepelte vasárnap a Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Fúvószenekar, melynek alkalmából a Gerstetteni Fúvószenekarral közösen léptek fel a Zeneiskola koncerttermében.

A nagyszámú vörösvári érdeklődő mellett a gerstetteni és borszéki testvérvárosaink képviselői, valamint a Kárpátaljáról érkező badalói delegáció is részt vett a koncerten.

Az előadást követően bemutatták az együttes történetet összefoglaló, Fogarasy Attila által szerkesztett, 35 év zene című könyvüket, melynek megjelenéséhez számos támogató, köztük Pilisvörösvár Város Önkormányzata is hozzájárult.