Már javában zajlik az V. Pilisvörösvári Egészségnapok szervezése

2021. augusztus 16.
Pilisvörösvár Város Önkormányzata és a Pilisvörösvári Praxisközösség összefogásával megvalósuló rendezvényre a háziorvosoknál lehetett előzetesen regisztrálni.

A kétnapos ingyenes rendezvényre augusztus 21-22-én kerül sor a Városháza előtt, a Fő téren. A jelentkezők egy átfogó vizsgálati képet tudnak kapni a saját egészségi állapotuknak alakulásáról.

A páciensek időpontra érkeznek, biztonsági beléptető ponton keresztül tudnak a szűrőkamionba bemenni.

A kamion előtti sátras területen is készülünk programokkal, melyre szeretettel várunk mindenkit vasárnap 17 óráig!

A maszkot kérjük, ne felejtsék otthon! Jelzésekkel segítjük a biztoságos távolságtartást.

Látványos anatómiai bemutató, 5 méter magas 3D-s anatómiai mozisátor, amiben rövidfilmek segítségével a látogatók megismerhetik az emberi testnek a működését és a felépítését.

Aki esetleg nem fér be a szűrőbusz kapacitásába, azoknak is érdemes eljönni, mert mindig lehetnek felszabaduló helyek, valamint a busz előtti sátrakban is hasznos élményekben lehet részük.

Az eseményt a rendőrök és a polgárőrök biztosítják. A helyszínen forgat a Pilis Televízió, ezekről később posztolunk, illetve a Vörösvári Újság szeptemberi lapszámában is benne lesz.

Akinek az orvosa szabadságon van, keresse a kijelölt helyettest! Köszönjük!

Fotó: az Egészségnap munkatársai szívet formáznak 2020. június 7-én a betegek érkezése előtt.