Beszámolót tartott a városvezetés a májusi Közmeghallgatáson

2022. május 17.

Megtartotta a Közmeghallgatást a Képviselő-testület május 11-én a Művelődési Házban. A képviselő-testületi ülésnek számító fórumon Fetter Ádám polgármester és Strack Bernadett alpolgármester prezentációt tartott az Önkormányzat tevékenységéről, a fejlesztésekről, beruházásokról, a város gazdálkodásáról, az eseményekről, rendezvényekről és a további fejlesztési elképzelésekről. Ezt követően pedig a lakosság számára nyílt lehetőség a kérdezésre.

A közmeghallgatáson bemutatott prezentáció a város web oldalán itt tekinthető meg.

Az ülést teljes terjedelemben a Pilis TV is rögzítette. Ennek felvételelét pedig itt érhető el.

A későbbiekben pedig az esemény jegyzőkönyve is felkerül majd a város weboldalára.