Lezajlott a közmeghallgatás

2023. május 11.

Megtartotta éves közmeghallgatását a Képviselő-testület május 10-én a Művészetek Házában. Az ülésnek számító fórumon a városvezetők - Fetter Ádám polgármester és Strack Bernadett alpolgármester - prezentációt tartottak az Önkormányzat tevékenységéről, a már lezajlott, folyamatban lévő, illetve tervezett beruházásokról, a város gazdálkodásáról, az év közösségi eseményeiről, programjairól és a további a fejlesztési elképzelésekről. A tájékoztató végén a résztvevőknek lehetősége nyílt észrevételeket tenni, de nem érkezett kérdés a jelenlévő lakosságtól.

Az ülést teljes terjedelemben rögzítette Pilis TV, ennek linkjét hamarosan megosztjuk. A későbbiekben pedig az esemény jegyzőkönyve is felkerül majd a város weboldalára.